09919475341 info@drjafari.net
دکتر رزیتا جعفری / بینی / ملاحظات انسداد بینی در جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۱ دقیقه
ماوراطب دکتر رزیتا جعفری

ملاحظات انسداد بینی در جراحی بینی

ملاحظات انسداد بینی در جراحی بینی

رینوپلاستی زیبایی یکی از جراحی های پر طرفدار در ایالت متحده آمریکا است. برنامه ریزی قبل از جراحی جنبه هایی حیاتی دارد که باید به آن ها توجه شود تا نتیجه جراحی موفقیت آمیز باشد. قبل از جراحی با بررسی و ارزیابی ساختار بینی و ساختار داخلی و خارجی بینی می توان هرگونه مورد مشکوکی را مورد بررسی قرار داد، تا خطرات احتمالی جراحی بینی کاهش یابند.
تکنیک های جراحی دقیق و درستی باید به کار رود. مشاوره های بعد از جراحی شامل اطمینان از درست انجام شدن جراحی و اطمینان حاصل کردن از رضایت بیمار بعد از جراحی است. اینکه تمامی انتظارات بیمار یا درصد بالایی از انتظارات وی براورده شده باشد و بینی از لحاظ زیبایی و عملکردی مورد پسند بیمار باشد، اهمیت بالایی دارد.

دکتر رزیتا جعفری، متخصص گوش و حلق و بینی در فرمانیه از روش های جراحی نوین و سریع برای درمان بیماری های گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن استفاده می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های ۲۶۱۱۸۱۰۷ تماس بگیرید . برای ارتباط با پزشک به اینستاگرام مراجعه کنید.

منبع : https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30017096

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
دکتر رزیتا جعفری

دکتر رزیتا جعفری

متخصص گوش ، حلق و بینی , متولد تهران , تمام دوران تحصیلی ام تا دیپلم درتهران سپری شده است. سپس دوره پزشکی عمومی خود را در کاشان با رتبه دو ازمون پرانترنی به پایان رساندم (سال1382) سپس در رشته جراحی گوش وحلق وبینی وسروگردن دانشگاه یزد مشغول به تحصیل شده و پس از پایان تخصص(1388) دوره طرح خود را در شهر زاهدان وشهرستان مرند وسپس دربیمارستان مسیح دانشوری دانشگاه شهید بهشتی به پایان رساندم. دوره فلوشیپی رینولوژی خودرا در دانشگاه شهید بهشتی طی کرده وپس از پایان ان به جهت انجام متمرکز تر اعمال جراحی قاعده جمجمه دربیمارستان امام حسین دراین بیمارستان مشغول بکار شدم.
مقالات مرتبط
جراحی بینی استخوانی، صفر تا صد

جراحی بینی استخوانی، صفر تا صد

بینی ها را به دو فرم کلی استخوانی و گوشتی می توان تقسیم بندی نمود. تفاوت این بینی ها در ویژگی های ظاهری آن ها است که گاهی کاملا واضح است و گاهی نیاز به معاینه و بررسی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.