09919475341 info@drjafari.net
دکتر رزیتا جعفری 4 متفرقه 4 پلاتیسما پلاستی و رفع غبغب
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

پلاتیسما پلاستی و رفع غبغب

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پلاتیسما پلاستی و رفع غبغب

داشتن گردن با خط محکم و سفت تاثیر فراوانی در زیبایی چهره فرد دارد. زمانی که بافتی از چربی در ناحیه گردن درست در زیر چانه تجمیع شود که به آن  غبغب می گویند. از عوامل ایجاد غبغب می توان به بالارفتن سن، عدم تحرک و فعالیت، بالارفتن وزن و خصوصیات ژنتیکی اشاره کرد. برای از بین بردن غبغب می توان از روش های مختلفی از جمله پلاتیسما پلاستی اشاره کرد. برای این منظور به متخصص گوش و حلق و بینی در تهران مراجعه کنید.

پلاتیسما

در گردن عضلاتی به نام پلاتیسما وجود دارد که به علل جراحی و بالارفتن سن ، به جلو آمده یا دچار افتادگی و شلی در پوست این ناحیه شده است. برای رفع این مشکل می توان جراحی پلانیسما پلاستی انجام داد. این عمل نوعی از جراحی زیبایی می باشد که به سفت کردن عضلات گردن و زیر چانه و همچنین عقب کشیدن خط چانه کمک فراوانی می کند. با این عمل برآمدگی و جلوآمدگی عضلات پلاتیسما رفع می شود.

نحوه انجام جراحی پلاتیسما پلاستی

در این پلاتیسما پلاستی  فرد تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرد . برش مخفی در ناحیه زیر چانه زده می شود. با این جراحی عضلات این ناحیه ضعیف شده و شل و افتادگی زیر چانه ترمیم می شود. برای انجام این جراحی باید به پزشک متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کرد.

پلاتیسماپلاستی و سایر جراحی ها

در مواردی که از لیفت صورت برای رفع اشکالات ظاهری صورت از جمله در گونه و اطراف چشم استفاده می شود در مواردی برای رفع شلی و افتادگی پوست نیز در ناحیه گردن از لیفت گردن استفاده می شود. برای انجام این کار ابتدا در ناحیه شکاف قدیمی موجود در لاله گوش، پشت گوش و زیر چانه شکافی کمتر ایجاد می شود. سپس چربی اضافه در زیر چانه را به وسیله جراحی لیپوساکشن خارج می شود. برای سفت کردن عضلاتی که در ناحیه گردن و زیر چانه وجود دارد با جراحی پلاتیسماپلاستی رفع می شود.
در لیپوساکشن ابتدا موضع چانه و گردن را با بی حسی موضعی برای جراحی آماده می کنند. سپس با ابزاری به نام ساکشن چربی اضافه از زیر گردن و چانه برداشته می شود. این جراحی را می توان با سایر جراحی زیبایی پلاستیک انجام داد .

برخی از خدمات دکتر رزیتا جعفری متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی گوش

جراحی بینی

جراحی زیبایی چانه

جراحی ترمیم پرده گوش

با تشکر مدیریت سایت دکتر رزیتا جعفری متخصص گوش و حلق و بینی

 

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

Call Now Buttonتماس با پزشک