09919475341 info@drjafari.net
دکتر رزیتا جعفری / بینی / نتیجه جراحی سپتورینوپلاستی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
ماوراطب دکتر رزیتا جعفری

نتیجه جراحی سپتورینوپلاستی

نتیجه جراحی سپتورینوپلاستی

نتیجه جراحی سپتورینوپلاستی

نتیجه جراحی سپتورینوپلاستی در افرادی که به نقص تیغه بینی مبتلا هستند در یک مطالعه یک ساله مشخص شده است.
برای بررسی نتیجه جراحی در افرادی که به ناهنجاری تیغه بینی مبتلا هستند نیاز است که علائم انسداد بینی بررسی شوند. یکی دیگر از مواردی که نتیجه این جراحی را مشخص می کند نتیجه جراحی رینوپلاستی است که مورد بررسی قرار می گیرد.
در یک مطالعه تحقیقاتی که در دپارتمان متخصصین گوش و حلق و بینی و جراحان سر و گردن انجام گرفته است ۴۰ بیمار مورد بررسی قرار گرفتند. در مقایسه ای که در این ۴۰ بیمار انجام گرفت مواردی همچون سن، جنسیت و نوع جراحی سپتورینوپلاستی را مدنظر قرار دادند.
۱۶ مورد از جراحی ها به شیوه باز انجام گرفت و ۲۴ مورد به صورت بسته انجام گرفت.
نتیجه این جراحی به این گونه است که بهبود قابل توجهی در انسداد بینی و کیفیت زندگی این افراد بعد از سپتورینوپلاستی وجود داشته است. میزان کیفیت زندگی در این بیماران برای اینکه موفقیت جراحی را بسنجیم اهمیت بالایی دارد.

دکتر رزیتا جعفری، متخصص گوش و حلق و بینی در فرمانیه از روش های جراحی نوین و سریع برای درمان بیماری های گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن استفاده می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های ۲۶۱۱۸۱۰۷ تماس بگیرید . برای ارتباط با پزشک به اینستاگرام مراجعه کنید.

منبع : https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31763275

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
دکتر رزیتا جعفری

دکتر رزیتا جعفری

متخصص گوش ، حلق و بینی , متولد تهران , تمام دوران تحصیلی ام تا دیپلم درتهران سپری شده است. سپس دوره پزشکی عمومی خود را در کاشان با رتبه دو ازمون پرانترنی به پایان رساندم (سال1382) سپس در رشته جراحی گوش وحلق وبینی وسروگردن دانشگاه یزد مشغول به تحصیل شده و پس از پایان تخصص(1388) دوره طرح خود را در شهر زاهدان وشهرستان مرند وسپس دربیمارستان مسیح دانشوری دانشگاه شهید بهشتی به پایان رساندم. دوره فلوشیپی رینولوژی خودرا در دانشگاه شهید بهشتی طی کرده وپس از پایان ان به جهت انجام متمرکز تر اعمال جراحی قاعده جمجمه دربیمارستان امام حسین دراین بیمارستان مشغول بکار شدم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی بینی استخوانی، صفر تا صد

جراحی بینی استخوانی، صفر تا صد

بینی ها را به دو فرم کلی استخوانی و گوشتی می توان تقسیم بندی نمود. تفاوت این بینی ها در ویژگی های ظاهری آن ها است که گاهی کاملا واضح است و گاهی نیاز به معاینه و بررسی...

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی می باشد که علاوه بر بهبود ظاهر و در برخی موارد عملکرد  بینی ارتباط خوشایندتری را بین بینی و دیگر اجزای صورت برقرار...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *