09919475341 info@drjafari.net
دکتر رزیتا جعفری / بینی / رینوپلاستی ترمیمی ( از لحاظ عملکرد و زیبایی )
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

رینوپلاستی ترمیمی ( از لحاظ عملکرد و زیبایی )

رینوپلاستی ترمیمی ( از لحاظ عملکرد و زیبایی )

رینوپلاستی ترمیمیرینوپلاستی ترمیمی

نگرانی هایی برای جراحی رینوپلاستی ترمیمی یا ثانویه وجود دارد که ما هم از بعد زیبایی و هم از بعد عملکردی اهمیت موضوع را بررسی کرده ایم. جراحی رینوپلاستی ترمیمی حتی برای جراحان با تجربه می تواند چالش های زیادی در پی داشته باشد.

طی یک مطالعه بر روی جراحی های بینی ترمیمی، سعی شده است که بر روی نتیجه این جراحی تحقیق شود. این مطالعه بر روی 150 بیمار انجام گرفت. تمامی این جراحی ها با رعایت اندیکاسیون های جراحی رینوپلاستی ترمیمی انجام گرفتند. از بیماران خواسته شد که فرم سوالات را پر کنند و هرگونه شکایتی از لحاظ زیبایی و عملکردی مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین از لحاظ اپیدمیولوژیکی بررسی می شود و جراح تمامی جوانب را بررسی می کند. مشکلات ساختاری بینی در قسمت بالایی و میانی به انواع بلند و کوتاه، باریک و پهن، شکستگی های بینی، ناهنجاری های پل بینی یا دیگر تغییرات بینی تقسیم می شود. بیماران در این جراحی قصد رینوپلاستی ترمیمی داشتند و هدف آن ها بهبود ظاهر و عملکرد بینی است.

در این مطالعه 136 زن و 14 مرد با میانگین سنی 31 سال وجود داشند. شکایت های متداول بیماران مربوط به ظاهر نوک بینی بوده است که در 123 مورد از ان ها نوک بینی کج و نامتقارن بوده است. مشکلات تنفسی در 13 بیمار دیده شده است.

دکتر رزیتا جعفری، متخصص گوش و حلق و بینی در فرمانیه از روش های جراحی نوین و سریع برای درمان بیماری های گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن استفاده می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 26118107 تماس بگیرید . برای ارتباط با پزشک به اینستاگرام مراجعه کنید.

پیچ خوردگی نوک بینی یا عدم تقارن آن در بسیاری از بیماران دیده شده است و شکایت از بخش بالایی بینی در موارد کمی بوده است.

منبع : https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31453141

شما کاربران گرامی می توانید جهت اطلاع از  متخصص گوش و حلق و بینی خوب در تهران   به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با پزشک