09919475341 info@drjafari.net
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

تزریق ژل

تزریق ژل

با افزایش سن تغییراتی در ظاهر فرد از جمله صورت ایجاد می شود. این تغییرات شامل چین و چروک و خطوط در پیشانی و گونه ها می باشد. یکی از راههای درمانی برای رفع این مشکلات ظاهری استفاده از تزریق ژل می باشد. ژل شامل مواد فیلر کننده پوستی می باشد که علاوه بر از بین بردن چین و چروک های صورت ، به رفع عمق فرورفتگی های موجود در صورت و برجسته کردن لبها کمک فراوانی می کند. ژل به پوست صورت در نواحی مورد نظر بدون انجام جراحی و برشی انجام می شود. این درمان نیاز به تمدید داشته و دائمی نیست . برای انجام این درمان باید به پزشک متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید.

کاربرد تزریق ژل

1.  از بین بردن خطوط و چین های صورت
2.  بزرگ کردن لب
3.  جوانسازی و شادابی پوست
4.  برجسته کردن گونه ها
5.  درمان جای زخم و بخیه
6.  افزایش حجم چانه برای داشتن تناسب با صورت
7.  درمان پف کردگی اطراف چشم

خطر تزریق ژل

روش تزریق ژل به دلیل عدم استفاده از تیغ جراحی و اشعه مضر، روش کم تهاجم شناخته شده است . این روش مانند هر روش درمان دیگر دارای عوارضی می باشد که در کوتاه مدت خود به خود بهبود می یابد.
میزان تزریق ژل
میزان تزریق ژل بر در نظرگرفتن شرایط ظاهری صورت و شکل آن انجام می شود. همچنین پزشک متخصص به انتظارات فرد از میزان تزریق ژل توجه کرده و مقداری از ژل را درنقاطی از صورت که نیاز به فیلر پوستی می باشد تزریق می کند.

ماندگاری تزریق ژل

از آنجا که تنوع در انواع تزریق ژل وجود دارد ،انتخاب برای افراد را مشکل کرده است.  میزان ماندگاری برخی از  ژلها  2 الی 3  سال می باشد . نحوه تزریق  ژل به صورت عمقی در پوست صورت می باشد. بعد از تزریق  ژل کبودی و تورم در اطراف ناحیه تزریق شده ایجاد می شود که طبیعی بوده و جای نگرانی نیست و بعد از چند روز بهبود می یابد. نکته مهمی که باید به آن توجه شود اینست که حتما تزریق ژل تحت نظر پزشک متخصص گوش و حلق و بینی یا پوست و مو انجام شود.

برخی از خدمات دکتر رزیتا جعفری متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی گوش

جراحی بینی

جراحی زیبایی چانه

جراحی ترمیم پرده گوش

با تشکر مدیریت سایت دکتر رزیتا جعفری متخصص گوش و حلق و بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با پزشک