09919475341 info@drjafari.net
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
ماوراطب دکتر رزیتا جعفری

تزریق ژل

تزریق ژل

با افزایش سن تغییراتی در ظاهر فرد از جمله صورت ایجاد می شود. این تغییرات شامل چین و چروک و خطوط در پیشانی و گونه ها می باشد. یکی از راههای درمانی برای رفع این مشکلات ظاهری استفاده از تزریق ژل می باشد. ژل شامل مواد فیلر کننده پوستی می باشد که علاوه بر از بین بردن چین و چروک های صورت ، به رفع عمق فرورفتگی های موجود در صورت و برجسته کردن لبها کمک فراوانی می کند. ژل به پوست صورت در نواحی مورد نظر بدون انجام جراحی و برشی انجام می شود. این درمان نیاز به تمدید داشته و دائمی نیست . برای انجام این درمان باید به پزشک متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید.

کاربرد تزریق ژل

۱.  از بین بردن خطوط و چین های صورت
۲.  بزرگ کردن لب
۳.  جوانسازی و شادابی پوست
۴.  برجسته کردن گونه ها
۵.  درمان جای زخم و بخیه
۶.  افزایش حجم چانه برای داشتن تناسب با صورت
۷.  درمان پف کردگی اطراف چشم

خطر تزریق ژل

روش تزریق ژل به دلیل عدم استفاده از تیغ جراحی و اشعه مضر، روش کم تهاجم شناخته شده است . این روش مانند هر روش درمان دیگر دارای عوارضی می باشد که در کوتاه مدت خود به خود بهبود می یابد.
میزان تزریق ژل
میزان تزریق ژل بر در نظرگرفتن شرایط ظاهری صورت و شکل آن انجام می شود. همچنین پزشک متخصص به انتظارات فرد از میزان تزریق ژل توجه کرده و مقداری از ژل را درنقاطی از صورت که نیاز به فیلر پوستی می باشد تزریق می کند.

ماندگاری تزریق ژل

از آنجا که تنوع در انواع تزریق ژل وجود دارد ،انتخاب برای افراد را مشکل کرده است.  میزان ماندگاری برخی از  ژلها  ۲ الی ۳  سال می باشد . نحوه تزریق  ژل به صورت عمقی در پوست صورت می باشد. بعد از تزریق  ژل کبودی و تورم در اطراف ناحیه تزریق شده ایجاد می شود که طبیعی بوده و جای نگرانی نیست و بعد از چند روز بهبود می یابد. نکته مهمی که باید به آن توجه شود اینست که حتما تزریق ژل تحت نظر پزشک متخصص گوش و حلق و بینی یا پوست و مو انجام شود.

برخی از خدمات دکتر رزیتا جعفری متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی گوش

جراحی بینی

جراحی زیبایی چانه

جراحی ترمیم پرده گوش

با تشکر مدیریت سایت دکتر رزیتا جعفری متخصص گوش و حلق و بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
دکتر رزیتا جعفری

دکتر رزیتا جعفری

متخصص گوش ، حلق و بینی , متولد تهران , تمام دوران تحصیلی ام تا دیپلم درتهران سپری شده است. سپس دوره پزشکی عمومی خود را در کاشان با رتبه دو ازمون پرانترنی به پایان رساندم (سال1382) سپس در رشته جراحی گوش وحلق وبینی وسروگردن دانشگاه یزد مشغول به تحصیل شده و پس از پایان تخصص(1388) دوره طرح خود را در شهر زاهدان وشهرستان مرند وسپس دربیمارستان مسیح دانشوری دانشگاه شهید بهشتی به پایان رساندم. دوره فلوشیپی رینولوژی خودرا در دانشگاه شهید بهشتی طی کرده وپس از پایان ان به جهت انجام متمرکز تر اعمال جراحی قاعده جمجمه دربیمارستان امام حسین دراین بیمارستان مشغول بکار شدم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *