09919475341 info@drjafari.net
دکتر رزیتا جعفری / بینی / بهبود عملکرد و شکل بینی بعد از رینوپلاستی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
ماوراطب دکتر رزیتا جعفری

بهبود عملکرد و شکل بینی بعد از رینوپلاستی

بهبود عملکرد و شکل بینی بعد از رینوپلاستی

رینوپلاستی ، شیوه جراحی است که ظاهر و شکل بینی را تغییر می دهد، در عین حال، مجاری بینی را حفظ می کند. این شیوه جراحی در میان شایع ترین شیوه های زیبایی در ایالت متحده قرار گرفته است. با این حال محاسبه و ازریابی جنبه های اقتصادی این جراحی، با و یا بدون در نظر گرفتن عواقب و عوارض، دشوار است.

بهبود عملکرد و شکل بینی بعد از رینوپلاستی

هزینه جراحی، مواردی از قبیل مصرف طولانی مدت آنتی بیوتیک، مدت زمان بستری در بیمارستان و زمان مرخصی از کار را شامل می شود. بررسی اثرات روانی رینوپلاستی نیز حائز اهمیت می باشد. مواردی از قبیل عفونت های جراحی، درد های جراحی، اثرات جانبی آنتی بیوتیک ها، و مواد پانسمان بینی بایستی در این بیماران بررسی شود. این دستورالعمل، مراقبت ها و بررسی های استاندارد، قبل و بعد از جراحی به منظور اطمینان از نتایج مطلوب برای بیمارانی که رینوپلاستی انجام داده اند، را در بر می گیرد. هدف از این راهنمایی، به کار گیری و استفاده از اسناد و داده های بیماران است تا استراتژی های قبل و بعد از جراحی هماهنگ شود و میزان احساس امنیت بیماران افزایش می یابد و در نتیجه، نتایج مطلوبی از جراحی به دست می آید.

هدف از بررسی :

هدف اصلی از این راهنما، ارائه توصیه هایی بر اساس اسناد و شواهد است، برای آن دسته از پزشکان بالینی که جراحی رینوپلاستی را انجام می دهند و یا افرادی که بایستی از کاندیداهای جراحی مراقبت کنند. این کار به منظور بهینه سازی مراقبت بیماران، بهبود وضعیت تشخیص و درمان، و هم چنین کاهش میزان تغییرات غیر ضروری  می شود. هدف این بررسی تمامی بیماران بالای ۱۵ سال می باشد.

برخی از توصیه ها به شرح زیر می باشد:

  • پزشکان بالینی بایستی از تمامی بیماران انگیزه جراحی و میزان انتظارات بیمار را جویا شوند.
  • جراح و یا جراحان باید بیمارانی را که مشکلات گرفتگی مجاری تنفسی دارند مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند.
  • جراح باید توصیه های مربوط به نتایج جراحی، اثرات جراحی بر روی تنفس، عوارض جراحی را با بیمار در میان بگذارد.
  • جراح باید مصرف آنتی بیوتیک های قبل و بعد از جراحی را با بیمار هماهنگ کند.
  • جراح باید در نهایت میزان رضایت بیماران را در نظر بگیرد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر رزیتا جعفری جراح بینی متخصص گوش و حلق و بینی .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
دکتر رزیتا جعفری

دکتر رزیتا جعفری

متخصص گوش ، حلق و بینی , متولد تهران , تمام دوران تحصیلی ام تا دیپلم درتهران سپری شده است. سپس دوره پزشکی عمومی خود را در کاشان با رتبه دو ازمون پرانترنی به پایان رساندم (سال1382) سپس در رشته جراحی گوش وحلق وبینی وسروگردن دانشگاه یزد مشغول به تحصیل شده و پس از پایان تخصص(1388) دوره طرح خود را در شهر زاهدان وشهرستان مرند وسپس دربیمارستان مسیح دانشوری دانشگاه شهید بهشتی به پایان رساندم. دوره فلوشیپی رینولوژی خودرا در دانشگاه شهید بهشتی طی کرده وپس از پایان ان به جهت انجام متمرکز تر اعمال جراحی قاعده جمجمه دربیمارستان امام حسین دراین بیمارستان مشغول بکار شدم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی بینی استخوانی، صفر تا صد

جراحی بینی استخوانی، صفر تا صد

بینی ها را به دو فرم کلی استخوانی و گوشتی می توان تقسیم بندی نمود. تفاوت این بینی ها در ویژگی های ظاهری آن ها است که گاهی کاملا واضح است و گاهی نیاز به معاینه و بررسی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.